www.sp.nl

Homepage SPSP.nl

Zoeken

Ook op lokale sites

Word nu lid

NU IS DE TIJD! Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter en kan al voor vijf euro per kwartaal. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het boek ‘Hoe dan Jan?’ en het SP-nieuwsblad de Tribune. Steun de SP en sluit je nu aan!

SP :: Nieuws :: Dossiers

Europees Sociaal Forum, Athene, 4 - 7 mei 2006

European Social Forum 2006 - AthensVan 4 tot en met 7 mei nemen de Tweede-Kamerleden Harry van Bommel en Ewout Irrgang namens de SP deel aan het vierde Europees Sociaal Forum dat in de Griekse hoofdstad Athene wordt gehouden. De Kamerleden worden vergezeld door de algemeen secretaris van de SP Hans van Heijningen, en de voorzitter van de SP-werkgroep sociale globalisering Dennis de Jong.

Enkele tienduizenden activisten, academici, schrijvers, ontwikkelingswerkers, natuurbeschermers en politici uit heel de wereld komen bijeen om te praten over onderwerpen als vrijhandelsverdragen (Economic Partnership Agreements), klimaatverandering, de ontwikkeling van Europa na de afwijzing van de Eurogrondwet, de economische ontwikkeling van arme landen en vrede en veiligheid.

Dagboek ESF 2006

 


Mijn profiel

Meld je aan voor een persoonlijk profiel, en blijf per e-mail op de hoogte van belangrijk nieuws:

Emile Roemer

Emile Roemer

Helden

SP Nieuws

Themakanalen

65blijft65
SP-TV
top

www.sp.nl | Partij | Afdelingen | Nieuws | Agenda | SP.TV | Publicaties | Shop | Inter@ctie | Contact | Lid worden

© SP 1996-2010