www.sp.nl

Homepage SPSP.nl
SP :: Partij :: Gekozenen

De 25 kandidaten van de SP, vastgesteld op het verkiezingscongres 23 november 2002

Klik op de foto's of de namen voor een nadere kennismaking!

Fenna Vergeer Alejandra Slutzky Ineke Palm Hubert Vankan Arda Gerkens Chandra Jankie Henk van Gerven Rosita van Gijlswijk Krista van Velzen Agnes Kant Harry van Bommel Ingrid Dekker Jan de Wit Jasper van Dijk Mahmut Erciyas Jan Marijnissen Piet de Ruiter Paul Geurts Gerard Harmes Rene Roovers Yorick Haan Tuur Elzinga Ewout Irrgang Ali Lazrak Hans van Heijningen
  1. Jan Marijnissen, Oss
  2. Agnes Kant, Doesburg
  3. Harry van Bommel, Amsterdam
  4. Jan de Wit, Heerlen
  5. Krista van Velzen, Den Haag
  6. Piet de Ruiter, Delft
  7. Ali Lazrak, Amsterdam
  8. Fenna Vergeer, Leiden
  9. Arda Gerkens, Haarlem
  10. Hubert Vankan, Kerkrade
  11. Alejandra Slutzky, Amersfoort
  12. Ewout Irrgang, Amsterdam
  13. Hans van Heijningen, Amsterdam
  14. René Roovers, Dongen
  15. Rosita van Gijlswijk, Groningen
  16. Ingrid Dekker, Delft
  17. Jasper van Dijk, Amsterdam
  18. Gerard Harmes, Alphen aan den Rijn
  19. Ineke Palm, Rotterdam
  20. Chandra Jankie, Haarlemmermeer
  21. Henk van Gerven, Oss
  22. Yorick Haan, Schiedam
  23. Mahmut Erciyas, Oss
  24. Tuur Elzinga, Haarlem
  25. Paul Geurts, Horst aan de Maas

De SP mag 30 kandidaten stellen op de kieslijsten. De eerste 25 zie je hierboven. De laatste vijf kandidaten wisselen in elk kiesdistrict. Zo heeft de partij een "reserve" van tientallen uitstekende kandidaten.

De kandidaten per kiesdistrict

Kieskring 1, 2 en 3 (Groningen, Leeuwarden en Assen)

26. Ronald Boorsma (IJlst)
27. Frans Baron (Drachten)
28. Geert Zondag (Emmen)
29. Hannie Lehmann (Ferwert)
30. Corrie Sciacca-Noordhuis (Spijk)

Kieskring 5 en 8 (Lelystad en Utrecht)

26. Gidia Kap (Amersfoort)
27. Jeannette de Jong (Den Dolder)
28. Harry Sangers (De Bilt)
29. Alphons Verhoef (Lelystad)
30. Bob Ruers (Utrecht)

Kieskring 4, 6 en 7 (Zwolle, Nijmegen en Arnhem)

26. Vincent Mulder (Hengelo)
27. Hans van Hooft jr. (Oosterhout)
28. Margriet Twisterling (Zwolle)
29. Willy Lourenssen (Raalte)
30. Harry Voss (Apeldoorn)

Kieskring 9, 10 en 11 (Amsterdam, Haarlem, Den Helder)

26. Ronald van Raak (Amsterdam)
27. Nora Swagerman (Krommenie)
28. Hilde van de Molen (Haarlem)
29. Marian de Vroomen (Alkmaar)
30. Remine Alberts-Oosterbaan (Amsterdam)

Kieskring 12, 13, 14, 15 (Den Haag, Rotterdam, Dordrecht, Leiden)

26. Theo Cornelissen (Rotterdam)
27. Behnam Taebi (Delft)
28. Edith Kuitert (Schiedam)
29. Ingrid Gyömörei-Agelink (Den Haag)
30. Remi Poppe (Vlaardingen)

Kieskring 16 (Middelburg)

26. Trix de Roos-Consemulder (Vlissingen)
27. Edith Kuitert (Schiedam)
28. Ingrid Gyömörei-Agelink (Den Haag)
29. Remi Poppe (Vlaardingen)
30. Fons Luijben (Walsoorden)

Kieskring 17 (Tilburg)

26. Cécile Visscher (Rosmalen)
27. Johan Kwisthout (Breda)
28. Petra Relou (Helmond)
29. Hugo Polderman (Roosendaal)
30. Tiny Kox (Tilburg)

Kieskring 18 (Den Bosch)

26. Cécile Visscher (Rosmalen)
27. Johan Kwisthout (Breda)
28. Petra Relou (Helmond)
29. Bernard Gerard (Eindhoven)
30. Tiny Kox (Tilburg)

Kieskring 19 (Maastricht)

26. Riet de Wit (Heerlen)
27. Jef Kleijnen (Valkenburg a/d Geul)
28. John Kuijpers (Echt)
29. Paul Lempens (Weert)
30. Jacqueline Gabriel (Maastricht)


De SP-fracties in: | gemeenteraden | Provinciale Staten | Eerste Kamer | Tweede Kamer | Europees Parlement

Delen via sociale media Informatie over delen en sociale media
SP Nieuws

Laatste berichten

VANDAAG
IN DE MEDIA
GISTEREN
IN DE MEDIA
DINSDAG 19 AUGUSTUS
NIEUWS
IN DE MEDIA
MAANDAG 18 AUGUSTUS
COLUMN
IN DE MEDIA
ZATERDAG 16 AUGUSTUS
IN DE MEDIA
VRIJDAG 15 AUGUSTUS
NIEUWS
OPINIE
COLUMN
IN DE MEDIA
DONDERDAG 14 AUGUSTUS
NIEUWS
WOENSDAG 13 AUGUSTUS
NIEUWS
IN DE MEDIA
DINSDAG 12 AUGUSTUS
IN DE MEDIA
ZATERDAG 9 AUGUSTUS
NIEUWS
VRIJDAG 8 AUGUSTUS
IN DE MEDIA

Moed College
Studio SP
top