www.sp.nl

Homepage SPSP.nl
SP :: Nieuws :: Berichten
ANP
Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker

Kabinet moet ook geweld Israël veroordelen

28-12-2008 • De SP veroordeelt het buitensporige en gewelddadige optreden van Israël via luchtaanvallen op Gaza, en roept het kabinet op dit ook te doen.

SP-fractievoorzitster Agnes Kant vindt de reactie van minister Verhagen beneden peil. Hij roept Israël op tot maximale terughoudendheid om zo verdere burgerslachtoffers te voorkomen en veroordeelt de provocaties van Hamas die aan de Israëlische luchtaanvallen vooraf gingen.

Kant: "Zijn veroordeling van Hamas is terecht, maar het is eenzijdig. De oproep aan Israël is volstrekt onvoldoende. Dit is een disproportionele reactie op een disproportioneel gewelddadig optreden van Israël. Hier past maar één reactie: veroordeling en oproep tot stoppen van het geweld. En een oproep tot een hernieuwd invoeren van een staakt het vuren."

Delen E-mail een 
vriend Hyves
SP Nieuws

Laatste updates

VANDAAG
NIEUWS
GISTEREN
NIEUWS
IN DE MEDIA
DONDERDAG 24 MEI
NIEUWS
IN DE MEDIA
WOENSDAG 23 MEI
NIEUWS
OPINIE
COLUMN
IN DE MEDIA
DINSDAG 22 MEI
NIEUWS
IN DE MEDIA
Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top