www.sp.nl/justitie

Homepage SPSlash Justitie

Zoeken in /justitie

/justitie :: onze mensen

Meer info over Sharon Gesthuizen

Sharon Gesthuizen

Meer info over Ronald van Raak

Ronald van Raak

Meer info over Nine Kooiman

Nine Kooiman

Meer info over Emile Roemer

Emile Roemer

Fractiemedewerkers:
Christel Wiskerke
Michiel van Nispen

/justitie :: agenda

  • Vrijdag 1 juni Den Haag - 15.00 - 17.30 uur, Sadet karabulut zal aanwezig zijn bij het debat over het Midden- Oosten op de Haagse Hogeschool, georganiseerd door de Studievereniging voor Bestuurskunde. Het thema van dit debat is: "hoe krijgen we vrede in het Midden-Oosten. Lokatie: Haagse Hogeschool, Johanna Westerdijkplein 75.
SP.nl/justitie

Standpunt :: Veelplegers

Een kleine groep mensen is verantwoordelijk voor een groot deel van de criminaliteit in Nederland. De meeste winkeldiefstallen, autokraken en woninginbraken worden gepleegd door (vaak verslaafde) draaideurcriminelen. Er moet meer aandacht worden besteed aan deze groep, dat zou een hoop schelen in de criminaliteit.

Veelplegers kunnen voor een aantal relatief kleine strafbaar feiten twee jaar worden opgesloten in een gevangenis (een 'Inrichting voor Stelselmatige Daders'). Die tijd in detentie moet veel nuttiger worden besteed. Intensieve verslavingsbegeleiding moet voorkomen dat mensen weer in de fout gaan en daarmee de samenleving tot last zijn.

Overzicht alle standpunten justitie

Delen E-mail een 
vriend Hyves
Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top