www.sp.nl/justitie

Homepage SPSlash Justitie

Zoeken in /justitie

/justitie :: onze mensen

Meer info over Sharon Gesthuizen

Sharon Gesthuizen

Meer info over Ronald van Raak

Ronald van Raak

Meer info over Nine Kooiman

Nine Kooiman

Meer info over Emile Roemer

Emile Roemer

Fractiemedewerkers:
Christel Wiskerke
Michiel van Nispen

/justitie :: agenda

  • Vrijdag 1 juni Den Haag - 15.00 - 17.30 uur, Sadet karabulut zal aanwezig zijn bij het debat over het Midden- Oosten op de Haagse Hogeschool, georganiseerd door de Studievereniging voor Bestuurskunde. Het thema van dit debat is: "hoe krijgen we vrede in het Midden-Oosten. Lokatie: Haagse Hogeschool, Johanna Westerdijkplein 75.
SP.nl/justitie

DE MELDKAMER :: Meldpunt bezuinigingen bij de politie

Minister Ter Horst wil honderdduizenden euro bezuinigen op de politie. Zij beloofde dat dit niet ten koste zal gaan van het blauw op straat. Iedere agent weet dat dit onmogelijk. Dat moeten we ook de minister aan het verstand zien te brengen.

Wat betekenen de bezuinigingen voor de agenten? Honderden agenten hebben al gemeld welke gevolgen de bezuinigingen voor hen hebben. Politiebureaus worden gesloten. Er kunnen minder overuren worden gemaakt. Er is minder geld voor oefenen en materiaal. Maar bovenal: minder collega’s worden aangenomen en agenten die vertrekken worden niet meer vervangen.

De minister vraagt het onmogelijke van de agenten. Wij vragen agenten om de gevolgen van de bezuinigingen te blijven melden. Alleen dan kunnen we de onzalige plannen van minister Ter Horst stoppen.

Ronald van Raak

Ronald van Raak

 

Mijn melding:
Naam: *
Adres:
Postcode:
Plaats: *
Email: *
Telefoon:
(Als wij contact met u mogen opnemen)
 
Delen E-mail een 
vriend Hyves
Tweede Kamerverkiezingen 12 september 2012
1 voor allen
Laat zien waarom je SP-lid bent

Vroeg of laat
Studio SP
top