www.sp.nl/economie

Homepage SPSlash Economie

Zoeken in /economie

/economie :: onze mensen

Meer info over Sharon Gesthuizen

Sharon Gesthuizen

Meer info over Paulus Jansen

Paulus Jansen

Meer info over Emile Roemer

Emile Roemer

Fractiemedewerkers:
Sjoerd van Dijk

/economie :: agenda

  • Donderdag 24 mei De Kuip, Rotterdam - 15.00 - 18.00 uur, Dennis de Jong en Sharon Gesthuizen spreken op Retailpoort 2012, georganiseerd door Detailhandel Nederland.
  • Donderdag 24 mei Haarlem - Haarlem, 16:30-17:30, Paulus Jansen neemt deel aan een debat over duurzame energie op SolarPlaza. Plaats: de Lichtfabriek.
  • Woensdag 30 mei Baarn - Baarn, 16:00-18:00, Paulus Jansen verzorgt een inleiding tijdens de jaarvergadering van de Nederlandse Aannemersfederatie
  • Maandag 4 juni Delft - 20:30 uur, Jasper van Dijk neemt deel aan ‘het grote verkiezingsdebat’ van studentenvereniging Sanctus Virgilius over onderwijs, economie en Europa. Locatie: Sociëteit Alcuin, Oude Delft 57.
SP.nl/economie
Laat de tekst voorlezen met ReadSpeaker

Kant: 'Essent is publiek bezit'

19-01-2009 • SP-ers uit het hele land verklaarden vandaag onder grote belangstelling van de pers samen met Agnes Kant Essent tot publiek bezit. De actie voor het kantoor van Essent in Den Bosch is de start van campagne om de verkoop van Essent aan de commerciele partij RWE te voorkomen. Kant: “We moeten onze energie niet in de uitverkoop doen. Dat is niet in het belang van de mensen. Ik roep iedereen op om te tekenen op www.zezijnnuts.nl."

Kant

Kant sloeg met de hamer een bord in de tuin van Essent en zette de eerste handtekening onder de petitie waarmee de SP de komende weken handtekeningen gaat ophalen om de provinciale en gemeentelijke aandeelhouders onder druk te zetten. Kant: “We moeten niet akkoord gaan met de verkoop omdat bestuurders dollartekens in hun ogen zien. Snel geld verdienen dient niet het algemeen belang. Betrouwbare, betaalbare en duurzame energievoorziening wel.”

Delen E-mail een 
vriend Hyves
top